Balandžio 23 dieną užsienio kalbų metodinis ratelis anglų kalbos mokytojos Vilmos Račkauskienė iniciatyva surengė puikią poezijos šventę-konkursą „Gamtos grožis“, skirtą anglų kalbos dienai ir Viljamo Šekspyro gimimo metinėms paminėti.
Renginys buvo integruotas su IKT. Kiekvienam eilėraščiui buvo paruošti vaizdo pristatymai, kurie privalėjo derėti su deklamuojamu tekstu.
Mokiniai skaitė V. Šekspyro, R. Frost ir kitų autorių kūrinius. Konkurso dalyvius vertino komisijos nariai: pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Jolita Jukštaitė, lietuvių kalbos mokytoja Vilma Katkauskienė, anglų kalbos mokytojai Saulius Skučas ir Rytis Bulvičius, IKT mokytoja Kristina Serapinaitė.
Mokiniai išraiškingai deklamavo eilėraščius anglų ir rusų kalbomis. Įspūdingiausiai eilėraščius deklamavo Simona Vilimaitė, Adomas Sidarevičius, Saulė Oliandraitė, Domantas Rapolas. Įvertintas geriausias eilėraščių vaizdo pristatymas – jį paruošė Justas Mockevičius.
Mokytoja V. Račkauskienė pristatė didžiojo anglų poeto V. Šekspyro biografiją, pasiekimus ir darbus. Viliamės, kad renginys – pavasario poezijos šventė – taps tradicinis. Susitiksime po metų tuo pačiu laiku.