Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-04-Stambulas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mūsų mokiniai ne tik atstovavo savo šaliai ir mokyklai, susipažino su kitų šalių šokiais ir dainomis, bet ir turėjo galimybę susipažinti su turkų kultūra bei gyvenimo būdu, nes visi mokiniai gyveno bendraamžių šeimose. Jie kartu ėjo į pamokas, lankė žymias Stambulo vietas ir pramogavo. Mokytojos taip pat stebėjo vokiečių kalbos pamokas ir susipažino su ugdymo(-si) sistema šioje mokykloje. Mokiniai ir mokytojos bendravo anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.
Festivalis Stambule – puiki galimybė susipažinti su kitų šalių mokiniais ir mokytojais, tobulinti užsienio kalbos žinias bei ugdyti bendravimo įgūdžius.

{gallery}Naujienos/2015-04-Stambulas{/gallery}

Vokiečių ir rusų kalbų mokytojos J.Valentukonienė ir L.Šapkauskienė

Man nusišypsojo laimė! Atskridome į Stambulą. Mus pasitiko Udo, vokiečių kalbos mokytojas. Pagaliau atvykome autobusu į mokyklą. Čia mes susitikome su būsimais draugais (maniškis atvyko pirmasis). Susipažinau su jo šeima - maloniais ir draugiškais žmonėmis. Mama visą laiką naudojosi vertėju. Išmokau daug turkų kalbos žodžių. Kiekvieną dieną po mokyklos kažkur vykdavome. Stambulas labai gražus miestas. Jis tikrai didelis, todėl užtrukdavo daug laiko nuvažiuoti nuo vieno taško iki kito. Labai pamilau savo naująją šeimą Stambule. Pasiilgsiu šių puikių žmonių.

{gallery}Naujienos/2015-04-Stambulas{/gallery}

Kristupas

Turkų šeimos labai svetingos. Labai patiko savaitė Stambule. Pamačiau europinę Stambulo pusę, pabuvojau mokykloje, dalyvavau pamokose, atstovavau Lietuvai. Labai džiaugiuosi galimybe paviešėti Turkijoje.

Benas

Į šią kelionę važiavau tikėdamasi pagilinti savo vokiečių ir anglų kalbų žinias. Labai džiugu, kad taip ir įvyko. Iš šios kelionės tikėjausi daug įspūdžių, naujų draugų, geros nuotaikos, naujų žinių. Šioje kelionėje susipažinau su pačiomis gražiausiomis miesto vietomis, Stambulo mokyklų darbu bei daugybe vietinių gyventojų. Didžiausią įspūdį paliko apsilankymas Miniaturk parke, kuriame visi įžymiausiTurkijos pastatai yra sumažinti 1000 kartų. Į Stambulą grįžti labai norėčiau, nes ši kelionė buvo labai linksma. Norėčiau dar kartelį susitikti su vaikais, pas kuriuos gyvenome bei labai norėčiau aplankyti vietas, kurių nespėjome pamatyti.

Gabija

Turkijoje man labai patiko Mėlynoji mečetė. Viskas išpuošta auksu ir labai dailiai padaryta. Visi žmonės, kuriuos sutikau Turkijoje, buvo labai draugiški ir svetingi. Mokykloje mane nustebino tai, jog ne vaikai, o mokytojai vaikšto po kabinetus. Kiekvienai klasei pamokos vyksta jų kabinete. Turkija – labai graži šalis. Viešnagė Stambule buvo nuostabi!

Aina

Buvo smagi ir įdomi kelionė. Patiko tai, kad turėjome draugus turkus ir gyvenome jų šeimose. Taip pat aplankėme daug įžymių vietų, plaukėme laivu Bosforo sąsiauriu. Mes pamatėme tikrąjį Stambulą, pamatėme, kaip gyvena žmonės Turkijoje, valgėme turkišką maistą.

Pijus

Turkijoje labiausiai patiko šeima, draugai, aplankytos vietos Stambule ir patirti įspūdžiai... Aplankiau šv. Sofijos soborą, Galata bokštą, Miniatiurk ir kitus parkus. Nustebino tulpių žydėjimas, jų gausa ir grožis. Išmokau kelis turkų kalbos žodžius, susiradau draugų.

Viltė

Man teko pabuvoti Turkijoje, Stambule. Gyvenau turkų šeimoje. Šeimą gyveno tėtis, mama, berniukas vardu Yasat ir mažoji jo sesutė. Jie manimi labai rūpinosi: pirmą dieną nusivežė į prekybos centrą „Torium“, apsilankėme sniego parke ir kt. Po to vaikščiojom po parduotuves. Kadangi tą dieną buvo mano gimtadienis, šeima nupirko man dovanų. Vakare padarė staigmeną! Vėliau mano draugo tėtis išskrido darbo reikalais į Rusiją. Pirmadienį su Yasat ėjau į mokyklą. Mokiniai buvo labai draugiški. Po pamokų ėjome į krepšinio treniruotę. Antradienį aplankėme žymias Stambulo vietas. Trečiadienį šokome ir dainavome dviejuose prekybos centruose. Vakare ėjome su Yasat žaisti futbolą. Ketvirtadienį šokome ir dainavome pramogų parke „Vialand“. Penktadienį laivu plaukėme Bosforo sąsiauriu. Šeštadienį atsisveikinome su šeimomis ir parskridome namo.

Titas

Здравствуйте!
Я хочу Вам рассказать о Титасе. Мы провели одну неделю вместе с ним. Вернее он был у нас в гостях. Одним словом, он молодец, умница! Он мальчик очень характерный, знает, чего хочет. Ведёт себя очень хорошо, воспитанный, любопытный. Я думаю, что он позитивно влияет на моего сына. Мне было очень приятно познакомиться с ним. Я хочу поздравить его родителей, что воспитывает токого ребёнка. Будем скучать по нему.
С уважением,

Саадат Гаджиева