Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-Mama is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mamos dienos šventė 010 MediumGegužės 7 dieną, vakare,  į LSMU mokyklos Iškilmių salę rinkosi penktų klasių  mokinių mamos, močiutės, tėveliai. Nesvarbu, kad Motinos dieną visa Lietuva minėjo gegužės 3 d. – Mamoms švenčių niekada nebus per daug.

Mūsų mokyklos mažiausieji šoko, dainavo, skaitė eiles. Kad padarytų staigmeną, malonią dovaną mamai – kiekvienas vaikas nupiešė jos portretą ir sukūrė jai skirtą eilėraštį. Manome, kad šventė pavyko. Tai buvo matyti iš vaikų ir mamų akių. Mes, penktų klasių auklėtojos, dėkojame Mamoms už gerus, gražius vaikus. Labai ačiū muzikos mokytojai Giedrei Druskienei už šventės, skirtos Mamai, iniciatyvą. Ačiū mokytojai už mokinių dainas, eiles, šokius.

Penktų klasių auklėtojos

{gallery}Naujienos/2015-05-Mama{/gallery}