Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-protmusis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Foto3 MediumŠių metų gegužės 8 d. (penktadienį) 13 val. mūsų mokyklos komanda dalyvavo „UniJunior protų mūšyje“, kurį organizavo KTU ir KTU Vaižganto progimnazija. Renginyje, kuris vyko KTU Statybos ir architektūros fakulteto salėje, dalyvavo Kauno miesto universitetinių mokyklų komandos. Renginio tikslas buvo paskatinti Kauno miesto universitetinių mokyklų tarpusavio komunikaciją bei bendruomenių ir mokinių bendravimą. Kiekvieną komandą sudarė 7 nariai, t.y. du 7-8 kl. mokiniai, du 9-10 kl. mokiniai, 1 mokytojas, 1 atstovaujamame universitete studijuojantis studentas ir 1 dirbantis dėstytojas. Mūsų mokyklos komandą sudarė 8 kl. mokiniai Liucija Vasiliauskaitė ir Skirmantas Lošys, 9c kl. mokinė Gabija Lapinskaitė, 10 kl. mokinys Justas Daujotas, anglų k. mokytojas Rytis Bulvičius, LSMU III kurso studentas Vygintas Šlenfuktas ir LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto Profilaktinės medicinos dėstytoja doktorantė Vilma Žaltauskė. Mūsų mokyklos komanda užėmė garbingą III vietą. Sveikiname! Kitais metais kilsime aukščiau.

{gallery}Naujienos/2015-05-protmusis{/gallery}