Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-05-krepsinis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šį šiltą pavasarį 11 klasių vaikinai, visada puikiai bendraujantys ir bendradarbiaujantys su mokytojais pamokose, norėdami smagios, judrios veiklos, metė iššūkį pedagogams pakvietę į sporto salę žaisti krepšinį 3x3. Mokytojai Juozas Barkauskas, Kęstutis Budrevičius ir Martynas Zaveckas, nepabūgę jaunatviško veržlumo, priėmė iššūkį ir gegužės 8 d. LSMU veterinarijos sporto salėje pasitiko mokinius. Žaidimas buvo draugiškas ir smagus. Nors susirinko negausus sirgalių būrys, tačiau jis garsiai palaikė žaidėjus. Mokytojai rezultatu 29:25 įrodė, kad sportuojant taip pat labai svari patirtis, tuo labiau kad jaunimui yra kur treniruotis ir tobulėti. Sveikiname laimėtojus ir džiaugiamės, kad mokiniai drąsiai organizuoja vis kitokias bendras veiklas su mokytojais, visada noriai pritariančiais jaunimo sumanymams.

Inga Švedienė

{gallery}Naujienos/2015-05-krepsinis{/gallery}