Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-10-HE is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Smagu, kad mūsų mokykloje vyksta integruotos pamokos. Jų metu teorines žinias papildome praktika.

Spalio devintą dieną Kauno HE vyko integruota fizikos (mokytoja Salomėja Kukauskienė), geografijos (mokytojas Simonas Šabanovas) ir lietuvių (mokytoja Vilma Katkauskienė) pamoka „Lietuvos energetinė sistema“. Kalbėti apie elektros energijos gamybą būtų artimiausia fizikai, bet mums, mokiniams, buvo labai įdomu išgirsti, kaip buvo pastatyta HE, kaip buvo pažabotas Nemunas. Prireikė ir geografijos žinių – labiausiai nustebome išgirdę, kad statant Kauno hidroelektrinę buvo pakeista Nemuno vaga. Mokytoja S. Kukauskienė paruošė testus, kuriuos mes vietoje ir atlikome. Pamoka buvo labai informatyvi – supratome praktinę fizikos naudą kasdieniame gyvenime.

Nuo Kauno HE atsiveria puikus vaizdas: iš vienos pusės matome Nemuną, iš kitos - Kauno marias. Graži mūsų Lietuva, kokie stiprūs, protingi turi būti žmonės, kad priverstų upę jiems tarnauti. Apie tai ir reikės parašyti straipsnį – juk pamoka, vykusi HE, integruota. Reikės atiduoti duoklę ir lietuvių kalbos mokytojai.

Ši pamoka paliko daug įspūdžių. Su nekantrumu lauksime daugiau tokių pamokų – įdomių ir prasmingų.

10a klasės mokiniai

{gallery}Naujienos/2013-10-HE{/gallery}