Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-07-Atestatu_iteikimas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DSC10772015 07 15 d. 15.00 val. LSMU Veterinarijos akademijos iškilmių salėje LSMU vid. mokyklos I-ajai abiturientų laidai buvo įteikti  brandos atestatai. Šventėje dalyvavo LSMU rektorius prof. habil.dr. Remigijus Žaliūnas, LSMU Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius, LSMU Veterinarijos akademijos kancleris prof. habil. dr. Henrikas Žilinskas ir LSMU priėmimo komisijos atsakingoji sekretorė doc. dr. Marija Stankevičienė. Abiturientus sveikino mokyklos direktorius Arūnas Bučnys, garbūs svečiai, auklėtojos, tėveliai bei vienuoliktokai. Mokyklos bendruomenė didžiavosi galėdama įteikti net trylika brandos atestatų su valstybiniuose egzaminuose gautais šimtukais. Kartu su atestatais visiems abiturientams taip pat buvo įteiktos padėkos už aukštus mokslo rezultatus ir unikalūs ženkliukai, liudijantys LSMU mokyklos baigimą. Mokyklos direktorius Arūnas Bučnys teigė, kad kiekvienas šio ženkliuko savininkas turi padėti vienas kitam ateityje bet kokioje gyvenimo situacijoje. Šventę baigė būsimieji LSMU gimnazijos dvyliktokai skambia daina.

Sėkmės, Mūsų Pirmieji Abiturientai!

{gallery}Naujienos/2015-07-Atestatu_iteikimas{/gallery}