Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-10-gerveles is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Jau ne pirmą kartą projektas „Nedelsk“ pakvietė bendruomenes ir mokyklas iš popieriaus lankstyti gerveles.
Japonijos ambasadorė Lietuvoje Miyoko AKASHI pasakojo, jog jos šalyje iki šiol labai tikima legenda, kad išlanksčius 1000 gervelių išgelbėjama gyvybė. Ji pati, lankydama sergančius žmones, visuomet dovanoja popierinę gervelę. Nedidelių popierinių gervelių ir aš nuolat turiu savo rankinėje – lankydamasi ligoninėse ir gydymo įstaigose jas perduodu ligoniams. Tikiu, jog taip galima perduoti gerąją energiją – ne tik savo, bet ir ją išlanksčiusio vaiko, kuris tai darė su meile ir gražiomis mintimis.
Sena istorija pasakoja, kad maža japonų mergaitė sunkiai sirgdama išgirdo legendą, kad išlanksčius 1000 gervelių galima pasveikti. Ėmėsi jas lankstyti. Mergaitę mirtis pasiglemžė jai išlanksčius beveik 1000 gervelių...Pritrūko labai mažai... Mergaitė mirė, bet joje gyveno Viltis. Su šia viltimi pasveikti – nors patys ir sveiki -  lankstykime gerveles – rožines, nes būtent ši spalva simbolizuoja viltį...
Spalio 17 d. socialinė pedagogė Edita Vasiliauskaitė ir psichologė Ingrida Pilkionienė pakvietė mokinius ir mokytojus kartu lankstyti gerveles. Norime pasidžiaugti aktyviu mokinių ir mokytojų dalyvavimu akcijoje.
Mokiniai draugiškai ir kantriai mokė vieni kitus lankstyti gerveles. Tai buvo graži ir aktyvi bendravimo ir bendradarbiavimo veikla, kurios metu buvo išlankstyta beveik 150 gervelių.
Ačiū visiems dalyvavusiems akcijoje.

Ingrida ir Edita

{gallery}Naujienos/2013-10-gerveles{/gallery}