• prezidento rinkiminis LargeLSMU gimnazijos mokinių taryba (toliau MT)  rugsėjo 28 d. paskelbė kandidatų į prezidento postą registracijos pradžią.
  • MT kreipiasi į visus I – III g. klasių mokinius, kurie mano, kad gebėtų tinkamai atstovauti LSMU gimnazijos mokinių interesams, miesto bei nacionaliniame lygmenyje.
  • Norintys užimti prezidento postą iki spalio 4 d. (sekmadienis) 23.59 val.,  el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. turi pateikti prašymą kandidatuoti ir kitus dokumentus, kurie yra nurodyti MT prezidento veiklos apraše.
  • Planuojama, kad jau spalio 14 d. LSMU gimnazijoje vyks kandidatų į MT prezidento postą debatai, o spalio 15 d. vyks visuotinis mokinių balsavimas, kuriame balso teisę pareikšti turės 5 – 8 kl. ir I – IV g. klasių moksleiviai.
  • Daugiau informacijos bei MT prezidento veiklos, teisių ir pareigų aprašo ieškokite oficialioje Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos socialinio puslapio „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/lsmugim?fref=ts