LSMU gimnazijos mokiniai savo žinias ir gebėjimus rodo ne vien pamokų metu, bet ir įvairiuose konkursuose. Vienas iš daugelio  puikių pavyzdžių - III ir IV g. klasių komanda „Luftai“. Vaikinai „skina“ laurus įvairiuose nacionaliniuose bei tarptautiniuose konkursuose.

2015 metų lapkričio  27 d. iš Vilniuje įsikūrusio Lietuvos vaikų ir jaunimo centro vaikinai į Kauną grįžo su nauja pergale. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komanda dalyvavo projekto „2015 metai - Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ finaliniame renginyje – protmūšyje. 15 – 19 m. amžiaus grupėje dalyvavo net 31 komanda iš įvairių Lietuvos gimnazijų, tačiau būtent mūsų komanda tapo finalinio protmūšio nugalėtoja bei laimėjo kelionę į Tartų mokslo centrą „AHHAA“!

Sveikiname Darių Jokubauską, Gerardą Savulionį, Džiugą Grėbliūną, Džiugą Liaudinską, Mantą Imbrasą, Vilių Zachojevą!

Finalinėse 10 – 14 m. amžiaus grupės protmūšio kovose dalyvavo ir kita mūsų komanda – penktokai, kuriems nors ir nepavyko pasiekti prizinių vietų, tačiau galutiniai rezultatai parodė, jog auga (mūsų penktokų komanda buvo jauniausia šio amžiaus grupėje, tačiau aplenkė daugiau nei pusę komandų! ) puiki pamaina „Luftams“!

Džiaugiamės ir didžiuojamės LSMU gimnazijos mokiniais bei jų pasiekimais!
P.S. Geros kelionės!