2016 m. vasario 14-18 dienomis LSMU gimnazijos pedagogai lankėsi Vokietijoje, Kelno parodų centre tarptautinėje specializuotoje švietimo ir mokymo įstaigų parodoje-kongrese DIDACTA.

DIDACTA – vedančioji Europoje švietimo ir mokymo įstaigų paroda, kurioje šiais metais 800 parodos dalyvių – aukštųjų mokyklų dėstytojai, lektoriai, mokytojai, švietimo sistemos darbuotojai, verslo atstovai iš 38 šalių – pristatė naujoves švietimo ir mokymo temomis:

• Vaikų darželiai ir lopšeliai: įranga ir baldai, judesių ir kalbos lavinimas, įvairios priemonės ir literatūra ikimokyklinėms įstaigoms,  personalo kvalifikacijos kėlimas, valdymas ir marketingas.
  • Mokyklos ir aukštosios mokyklos: švietimo politika, reformos, marketingas, finansavimas, kontrolė, metodika, didaktika, kokybiško mokymosi ugdymas, vadovėliai, įvairios priemonės.
  • Naujosios technologijos.
  • Profesinis lavinimas: kvalifikacijos kėlimas ir konsultacijos: interaktyvios visuomenės informavimo priemonės ir technika, kvalifikacijos kėlimo koncepcija, standartai, paslaugos, mokymai, konferencinė technika, naujos mokymo priemonės ir metodai, naujos profesinės galimybės, įranga, literatūra, mokymo priemonių gamintojai, europinės švietimo programos.
  • Ministerijos, institucijos, organizacijos.

LSMU gimnazijos pedagogai tarptautinėje specializuotoje švietimo ir mokymo įstaigų parodoje dalyvavo įvairiose paskaitose, domėjosi interaktyvių technologijų galimybėmis, gamtos mokslų priemonių ir įrangos naujovėmis, išbandė įvairias edukacines naujienas.
Kelionės metu gimnazijos mokytojai ir vadovai aplankė Kelną, Boną ir Vokietijos sostinę Berlyną.
Dėkojame gerbiamam LSMU gimnazijos direktoriui Arūnui Bučniui už puikią galimybę domėtis tarptautinėmis švietimo naujovėmis.

Vokiečių-rusų kalbų mokytoja metodininkė Lina Šapkauskienė