Sakoma, jog patirtis yra geriausia mokytoja. Taigi žiemos atostogų metu LSMU gimnazijos IIIg. klasės mokiniai  išbandė karo mediko specialybę. Gimnazistai tris dienas intensyviai dirbo: naudodamiesi naujai įgytomis pirmosios pagalbos žiniomis, NATO koduote bei specialia įranga ne tik teoriškai, bet ir praktiškai sprendė galimas masinių nelaimių situacijas.
Net ir XXI amžiuje nesame apsaugoti nuo masinių nelaimių sukeltų pavojų, todėl džiaugiamės, kad turėjome galimybę pažinti karo mediko specialybę, kuri, deja,  tampa vis aktualesnė. Už rūpestį, priežiūrą, informaciją mokymų metu esame dėkingi Traumų ir skubios pagalbos centro vadovui dr. Kęstučiui Stašaičiui bei ugniagesiui-gelbėtojui Laurynui, kurie mielai dalinosi savo patirtimi.

Ieva Apanavičiūtė IIIg.b klasė