Matematikos neišmokstame – prie jos tiesiog priprantama

John von Neumann

Šių metų kovo 1 d. startavo tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA 2016“, kurį  Lietuvoje organizuoja viešoji įstaiga „VIMS – International Meridian School“. Į Lietuvą konkursas atkeliavo iš Vokietijos.

Pirmame konkurso etape dalyvavo  2500  mokinių iš visos Lietuvos. Į antrą etapą, kuris vyko Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos vykdymo centruose, buvo pakviesti 1200 mokinių. Įveikę du konkurso turus ir išsprendę 35 įvairaus sudėtingumo uždavinius, šiandien laimėjimais džiaugiasi LSMU gimnazijos 5b klasės mokinys Radvilas Rumšas, laimėjęs I-ąją vietą, 5a klasės mokinys Pijus Šapnagis, laimėjęs III-ąją vietą. 6c klasės mokinė Gustė Bajarkevičiūtė, patekusi į Lietuvos dešimtuką, buvo apdovanota Padėkos raštu.

Mieli mokiniai, tikimės, kad dalyvavimas  konkursuose stiprins Jūsų  pasitikėjimą savo jėgomis ir skatins siekti užsibrėžtų tikslų. Linkime sėkmės matematikos labirintuose!

Matematikos mokytoja Aurelija Vaičaitienė