Vos nuaidėjus Tarptautinės mokomųjų mokinių bendrovių mugės aidams Kauno mieste, jaunieji verslininkai 2016 m. gegužės 6 d. išskubėjo į Vilnių, kur  Prekybos ir pramogų centre „OZAS“ vyko Geriausios mokomosios mokinių bendrovės konkursas (mugė).

Tai didžiausia metų mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) mugė, kurios metu buvo IŠRINKTA geriausia Lietuvos mokomoji mokinių bendrovė (angl. Student Company), kuri šių metų liepos mėnesį ATSTOVAUS Lietuvai "JA Europe Company of the Year Competition" Šveicarijoje.

Ypač džiugu tai, kad pagal bendrą taškų skaičių, Geriausios 2016 metų bendrovės nominaciją ir Small Planet Airlines kelialapį į Europos Mokomųjų mokinių bendrovių konkursą Šveicarijoje laimėjo Mokomoji mokinių bendrovė Foamita iš Kauno Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos (mokytoja Kristina Celiešiūtė).

Išrinktos geriausios MMB vadovas, antrus metus iš eilės BENDRADARBIAUJANT su „Verslo žinios“ kartu su banku „Nordea“ tęsiamu Lietuvos verslo aukščiausio lygio vadovams skirtu Lietuvos verslo lyderių projektu, „Metų CEO“ apdovanojimų metu bus NOMINUOTAS "Jaunuoju metų CEO".

Nacionalinėje MMB mugėje dalyvavo 45 bendrovės iš visos Lietuvos. Kaunui atstovavo 14  MMB iš 10 mokyklų. Džiugu, kad 5 mokomosios mokinių bendrovės grįžo su įvairiomis nominacijomis:

• Socialiai atsakinga - TLS iš Kauno Kovo11osios gimnazijos (mokytoja Renata Varnienė);
  • Profesionaliausio įvaizdžio - la Jam iš Kauno „Saulės'' gimnazijos (mokytoja Laima Girdauskienė);
  • Start Up - Foamita  iš Kauno Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos (mokytoja Kristina Celiešiūtė).

Antrąją vietą laimėjo Mokomoji mokinių bendrovė Ecosoap, taip pat atstovaujanti Kauno Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnaziją (mokytoja Kristina Celiešiūtė). Trečiąją vietą - inCase iš Klaipėdos.

Į Geriausių mokomųjų mokinių bendrovių dešimtuką pateko ir la Jam iš Kauno „Saulės'' gimnazijos (mokytoja Laima Girdauskienė).

Sveikiname visų Mokomųjų mokinių bendrovių konkurso dalyvius, nugalėtojus,  dėkojame juos parengusiems mokytojams ir didžiuojamės, kad Kauno miesto vardas bus garsinamas Šveicarijoje. Visur ir visada linkime sėkmės.

Švietimo skyriaus informacija