Tikriausiai daugeliui moksleivių muziejai asocijuojasi su ilgais pasivaikščiojimais salėse, gausybe įvairių eksponatų, kurie mena ne vieną dešimtetį ar šimtmetį. Tačiau muziejus, kuriame dirba mūsų gimnazijos abiturientė, yra unikalus ir ypatingas. Čia galime rasti ne tik išlikusį istorinį VII forto paveldą, bet ir vaikams skirtą laboratoriją. Tai vieta, kurioje net ir mažiausias vaikas gali pasijusti esąs tikras jaunasis mokslininkas. Įsikūriusioje laboratorijoje Iveta Liaudanskaitė atlieka praktiką jau daugiau  nei vienerius metus. Dėka LSMU gimnazijos chemijos mokytojo Valdo Jaruševičiaus atradusi šią vietą, moksleivė turi galimybę susipažinti su nekasdieniška aplinka: atlikti įvairiausius bandymus, pagilinti teorines žinias ir jas įtvirtinti praktiniais bandymais, susipažinti su mokslininko darbu iš arčiau. Be to, VII forto įgulos mokslininkai vyksta į kitas laboratorijas pasisemti naujų idėjų bei žinių, kurias galėtų pritaikyti vaikams ir tokiu būdu sudomintų juos gamtos mokslais. Apsilankymai Vilniaus Universiteto Biotechnologijų institute ar Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Veterinarijos klinikų laboratorijoje padėjo abiturientei apsispręsti pasirinkti studijas ateityje. O tai labai naudinga patirtis gimnazijos moksleivei. Negana to, Iveta veda mokslines programas mokiniams iki 10 klasės, tad laboratorijoje yra taip pat lavinami ir socialiniai įgūdžiai. VII forto įgula visuomet atvira naujoms idėjoms, todėl tai yra puiki vieta jų generavimui bei realizavimui.
Šiuo metu įgula ieško naujų draugų-savanorių, kurie norėtų prisijungti prie komandos ir tapti šios gražios idėjos dalimi, t.y. šviesti kitus moksleivius, padėti realizuoti ar siūlyti idėjas. O rugsėjo mėnesį vyksiančiam mokslo festivaliui ,,Erdvėlaivis Žemė“ yra taip pat renkama didelė komanda. Tad jei esi smalsus, inovatyvus bei žingeidus ir nori plačiau sužinoti apie tai, ką dar veikia Iveta, turi kokių nors klausimų, rašyk mūsų gimnazijos abiturientei el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kreipkis į VII forto įgulą – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.