Gegužės 27 dieną gimnazijos iškilmių salėje pradėti projektų dienos susirinko 8 ir I–IIIg klasių mokiniai. Renginį menine kompozicija „Rašinį berašant“ ir dainuojamuosios  poezijos kompozicija „Ateina Dievas“ pradėjo IIg klasės mokinės. Po šių pasirodymų mokiniai pasiskirstė į šešias sekcijas ir įsikūrė gimnazijos iškilmių salėje, poilsio erdvėje bei kabinetuose, kur stebėjo įvairaus spektro darbų pristatymus – nuo biologijos iki muzikos. Kiekviena sekcija išrinko po vieną labiausiai patikusį darbą, o šių darbų autoriai iškilmių salėje buvo apdovanoti sertifikatais. Džiugu, kad gimnazistai turėjo galimybę pristatyti darbus, kuriais didžiuojasi, ir pasisemti įkvėpimo iš savo kolegų, tai įdomi ir vertinga patirtis. Tikimės, kad projektų diena gimnazijoje taps tradicija, o žinių bei idėjų derlius kitąmet bus dar didesnis.

Dominyka Švenčionytė, IIIa g klasės mokinė