Šių metų lapkričio 15 dieną, penktadienį, Europos sveikos mitybos dienai paminėti mūsų mokykloje vyko akcija: „Sveikas maistas – viename kąsnyje“. Po trečios  pamokos antro aukšto foje mūsų  šeštos, septintos ir aštuntos klasės mokinukai prekiavo savo vieno kąsnio gaminiais: sveikuoliškais sumuštinukais, vėrinukais, mišrainėmis, sausainukais, pyragiukais.  Visi mokyklos bendruomenės nariai galėjo juos skanauti už tai įdėdami savanoriškai į krepšelį pinigėlių, kurie bus skirti stalo žaidimams.  Iš tiesų akcija buvo labai sėkminga, nes visi noriai vaišinosi mūsų mažųjų gardėsiais. Džiaugiamės,  kad šioje akcijoje matėme daug besišypsnačių veidų, o visi aktyviai prisidėję prie akcijos ateityje galės džiaugtis naujais stalo žaidimais per pertraukas.

10b kalsės mokinė Karolina Čikotaitė