Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-11-Diktantas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Lapkričio 18 d. minėjome 25 metų sukaktį, kai lietuvių kalba buvo pripažinta valstybine. Ta proga mūsų mokyklos 11 ir 10 klasių mokiniai, pakviesti LSMU doc. dr. Vaclovo Šveikausko, universiteto auditorijoje rašė diktantą. Dėstytojas ir lietuvių kalbos mokytojos norėjo palyginti studentų ir mokinių rašybos žinias. Po jo vyko pokalbis apie gimtosios kalbos svarbą tautos gyvenime, jai kylančias grėsmes, raštingumo ir taisyklingos kalbos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Džiaugiamės užsimezgusia draugyste ir tikimės, kad bendradarbiausime ateityje.

Lietuvių kalbos mokytojos

{gallery}Naujienos/2013-11-Diktantas{/gallery}