Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-11-ideju-muge is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šio mėnesio 23 – 25 dienomis mūsų mokyklos mokinės Kamilė Tamušauskaitė, Roberta Gaidamavičiūtė, vadovaujamos Simono Šabanovo, ir Emilė Gudaitė, vadovaujama Rimtauto Gudo, dalyvavo projekte ,,Idėjų mugė“ Vilniuje. Idėjos buvo pristatomos ekspertams ir žiūrovams. Emilei ir Robertai pavyko gauti projekto nominacijas. Dalyvaudamos projekte mergaitės ne tik gerai praleido laiką, bet ir įgavo patirties.

{gallery}Naujienos/2013-11-ideju-muge{/gallery}