Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-11-kariuomenes-diena is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šių metų lapkričio 22 dieną mokykloje minėjome Lietuvos kariuomenės dieną. Šia proga į mokyklą atvyko karo medikas Salvijus Milašius, kuris buvo vienas iš pirmųjų karinėse misijose dalyvavusių lietuvių. Jis 10 a ir b klases plačiau supažindino su karo medicina, įvairiais žmonių gelbėjimo būdais sausumoje ir vandenyje, pasidalino savo patirtimi, kurią įgijo misijos Afganistane metu. Taip pat turėjome progą klausti mus dominančių klausimų apie jo praleistą laiką Afganistane bei diskutuoti. Buvo smagu daugiau sužinoti apie kitas medicinos atšakas, kurios siejamos su kariuomene. Paskaita mums atstojo kelias pamokas: įgijome istorijos, medicinos žinių. Buvo įdomu klausytis apie karių ir karo medikų kasdienybę visa tai išgyvenusio žmogaus. Už tai ir dėkojame gerbiamam S. Milašiui.

{gallery}Naujienos/2013-11-kariuomenes-diena{/gallery}