Šaltą vasario 10 d. vakarą gausus mokinių būrys susirinko senamiestyje, Vilniaus gatvėje įsikūrusioje „Vero Cafe“, kurioje vyko akustinis vakaras „Partizanų šūvių aidais“, skirtas paminėti 1949 m. vasario 16-osios Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos deklaracijos paskelbimo 68-osioms metinėms.  Ši deklaracija, kurią priėmė Lietuvos partizanų vadai, buvo įrodymas, kad nors mūsų šalis buvo okupuota, ji nebuvo nugalėta... Renginio metu skambėjo  mūsų gimnazijos mokinių atliekamos partizanų dainos... Džiaugėmės Gustės Zakšauskaitės, Vytautės Sometytės, Kristupo Morkūno, Vytautės Laurinavičiūtės, Miglės Vaitiekūnaitės, Gustės Bajorkevičiūtės, Liucijos Vasiliauskaitės, Viltės Liaudinskaitės bei gimnazijos ansamblio „Ave musica“ atliekamomis dainomis. Gimnazijos mokinių tarybos  nariai skaitė eilėraščius bei ištraukas, straipsnius iš partizanų dienoraščių. Dainos bei skaitiniai, tikime, jog ne vieną vertė susimąstyti apie didelę ir skaudžią partizanų, kurie buvo labai jauni, todėl mums tokie  artimi,  auką.  Mūsų renginio tikslas nebuvo ką nors nuliūdinti ar priversti gailėtis miško brolių. Norėjome tik prisiminti, o ypač pasidžiaugti vieni kitais, nes pagrindinis dalykas, kurio siekė partizanai, – tautos vienybė. Liūdna, nes šiais laikais dažnai jos trūksta...

Nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojai Giedrei Druskienei, subūrusiai atlikėjus, „Vero Cafe“ atstovams, kurie mus maloniai priėmė ir pavaišino skania kava.

Nekantriai laukiame kitų mūsų susitikmų ir tikimės, kad sulauksime ne tik didesnio būrio mokinių, bet ir jų tėvelių.

LSMUG mokinių taryba