Minint Lietuvių kalbos kultūros metus, 2017 m. kovo 9 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko respublikinis vyresniųjų klasių moksleivių skaitovų konkursas „Man meilė bus galia išlikti“. Konkursas buvo skirtas poetės Juditos Vaičiūnaitės 80-osioms gimimo metinėms. Jo tikslas – aktualizuoti J. Vaičiūnaitės kūrybą, atrasti meniškų ir šiuolaikiškai skambančių XX-XXI a. lietuvių autorių poezijos ir prozos tekstų, atskleisti įvairius meilės temos aspektus, ugdyti moksleivių meilę gimtajai kalbai, raiškaus deklamavimo ir sceninės raiškos įgūdžius. Konkursą organizavo VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Lituanistikos katedra, konkurso dalyvius vertino VDU Lituanistikos katedros dėstytojai, Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai, poetai, literatūrologai, meninio skaitymo meistrai – VDU studentai ir absolventai. Šiame konkurse dalyvavo 72 moksleiviai iš 42 Lietuvos mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo trys mokiniai – III g. klasės mokinė Martyna Katutytė (mokytoja Gitana Liaudinskienė), II g. klasės mokinė Justė Juškaitė ir III g. klasės mokinys Vaidotas Dagys (mokytojas Paulius Kavaliauskas). Buvo išrinkta 12 laureatų. Vienas iš jų - Vaidotas Dagys. Labai džiaugiamės Vaidoto pergale ir linkime toliau tikėti meilės galia išlikti.