Muzikos banga LSMU gimnaziją užliejo š. m. kovo 9 dieną. LSMU Veterinarijos akademijos iškilmių salėje trečią kartą vyko jau tradicija tapę „Chorų karai“, skirti Kovo 11-ajai. Kiekvieną kartą atsivertus gimnazijos metraštį ir pasižiūrėjus į šią šventę, atsiskleidžia vis kažkas naujo...

Renginyje dalyvavo 5-7 ir 8-III g. klasių mokiniai, kurie atliko patriotiškas dainas. Gimnazistus šiam konkursui paruošė muzikos mokytoja Giedrė Druskienė. Klasių chorams buvo skirtos I-III vietos ir „Patriotiškiausio“, „Artistiškiausio“, „Linksmiausio“, „Bendruomeniškiausio“ choro nominacijos. Taip pat buvo įteikti specialūs direktoriaus, komisijos bei publikos prizai. Moksleivių pasirodymus vertino garbinga komisija: vieno garsiausių Lietuvoje KTU  akademinio choro „Jaunystė“ meno vadovė ir dirigentė, A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja metodininkė, Kauno miesto chorų sąjungos pirmininkė Danguolė Beinarytė, Kauno rajono Garliavos meno mokyklos muzikos mokytoja, jaunučių choro vadovė, dainų kūrėja, kompozitorė, pernai mūsų pastatyto miuziklo „Septynios snieguolės ir vienas nykštukas“ autorė Indra Mažuikaitė-Kubiliūnienė, Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos ir Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė, „Tu ir aš“ studijos vadovė Rita Beitnaraitė, „Aušros“ gimnazijos muzikos mokytojas ekspertas, choro „Leliumai“ vadovas Dainius Druskis, LSMU gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rasa Kučienė.

Taigi šiemet, kaip ir po kiekvieno „Chorų karų“ renginio, supratome, kad vaikai ruošiasi atsakingiau, o dainos skamba vis gražiau... Pasaulis pilnas muzikos. Ir pasiimama tiek, kiek jos reikia.