2017 03 Emilija olimpiadoje MediumJau antrus metus iš eilės LSMU gimnazijos mokinė Emilija Venzlauskaitė dalyvauja respublikinėje lietuvių kalbos olimpiadoje. Pernai besivaržydama 9-10 klasių grupėje Emilija užėmė 2 vietą. Šiais metais III kl. gimnazistei teko rungtis su 11-12 klasės mokiniais (Kauno miesto etape aplenkė ne tik visus 11-okus, bet ir dvyliktokus - surinko daugiausiai taškų). Džiaugiamės - Emilija vėl antra Lietuvoje!

Šiemet lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados finalas Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams vyko kovo 16-18 d. Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje. Mokiniai turėjo atlikti testą bei parašyti rašinį (esė), vyresnieji samprotavo apie pilietinę visuomenę.

Sveikiname III klasės gimnazistę Emiliją Venzlauskaitę (mokytoja Gitana Liaudinskienė), kuri iš Anykščių grįžo ne tik pakylėtos nuotaikos, apdovanota vertingais prizais, bet ir žinodama, kad jau turi taškelį prie stojamojo balo.