„Kalba, visų pirma,  yra vienybė. Vienybė su tauta, su Dievu ir su savimi. Kalba, lydėjusi mane įvairiausiomis akimirkomis, yra svarbi mano ateičiai, mano tikslams. Ir kai aš sakau man, tai reiškia tautai. Nes mes, jauni žmonės, esam ateities karta, o kalba – mūsų deguonis. Juk ir Justinas Marcinkevičius sakė: „…esi man kaip žibintas pasaulio tamsoje“, - savo esė „Kalba mūsų deguonis“ rašo I A klasės mokinė Austėja Kondrataitė (mokyt. D.Krivickaitė).   Austėjos darbas Respublikiniame jaunųjų kalbininkų konkurse „Nieko širdingesnio ir dvasingesnio už kalbą tauta neturi “,  skirtame  kalbininkams Jonui Kazlauskui ir Antanui Lyberiui atminti, laimėjo II – ąją vietą. Džiugina ir 8 d klasės mokinės Simos Bartninkaitės (mokyt. D.Krivickaitė)  kūryba. Simos  miniatiūrų ciklas „Pasakininkė“ Respublikiniame jaunųjų prozininkų konkurse , skirtame Vl.Dautarto premijai laimėti, savo amžiaus grupėje (5 – 8 kl.)  buvo įvertintas  I – ąja vieta ir  pinigine premija.

Sveikiname kūrėjas ir linkime sėkmės!