Kovo 23 d. LSMU gimnazijos moksleiviai dalyvavo respublikinėje Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 (I-IV gimnazijos) klasių mokinių užsienio kalbų konferencijoje „Didžiuojamės savo gimtuoju kraštu“, kuri vyko Kauno „Saulės“ gimnazijoje. Konferencijoje buvo pristatyti 32 pranešimai anglų kalba penkiose sekcijose, 6 pranešimai vokiečių kalba, 8 pranešimai rusų kalba, 6 pranešimai prancūzų kalba ir 8 stendiniai pranešimai anglų, vokiečių ir rusų kalbomis. Konferencijoje dalyvavo moksleiviai iš Vilniaus, Šakių, Anykščių, Šiaulių, Rumšiškių, Vilkaviškio, Kauno ir Kauno raj.

Mūsų mokyklai atstovavo 8 mokiniai, kurie pristatė 3 pranešimus  anglų kalba, vieną pranešimą rusų kalba ir vieną stendinį pranešimą anglų kalba:

1. Livija Petrokaitė ir Laima Skėrutė (IIIg) „Kauno ekonomikos bei verslo vizija ateityje“ (anglų kalba, mokytoja Jūratė Zybartienė);
  2. Danielė Senavaitytė (IIg) „Vienybės ieškokime kartu“ (anglų kalba, mokytoja Jūratė Zybartienė);
  3. Paulina Samsonaitė (IIIg) „Kauno menininkų namai. Nauja – tai užmiršta sena“ (anglų kalba, mokytoja Kristina Gimpelson);
  4. Justė Norkaitytė, Livija Rakovecaitė, Aušrinė Mikalauskaitė (Ig) „Istorija šalia: Kauno getas“ (rusų kalba, mokytoja Jurgita Valentukonienė);
  5. Ieva Mikštaitė (III g) „Tarpukario Kauno architektūra“ (anglų kalba, mokytoja Kristina Gimpelson).

Visos merginos puikiai pasirodė konferencijoje, o  Ievos Mikštaitės stendinis pranešimas buvo pripažintas estetiškiausiu , Livijos Petrokaitės ir Laimos Skėrutės pranešimas -  geriausiu sekcijoje.

Džiaugiamės merginų profesionalumu, kūrybiškumu ir stropumu!

Vokiečių-rusų kalbų mokytoja
Jurgita Valentukonienė