Tikriausiai dažnai  užduodame sau klausimą: „Kas buria žmones į bendruomenes? Kas skatina bendradarbiauti?“ Mūsų gimnazijos bendruomenės nuomone – bendros veiklos! Puikus to įrodymas – 2017 m. kovo 18 d. vykęs „Bendruomenės 3x3 krepšinio turnyras“, kuriame susirinko įvairaus amžiaus LSMUG bendruomenės nariai: mokiniai, mokytojai, tėvai bei draugai, kuriuos jungia vienas bendras pomėgis – krepšinis! Jau ne pirmus metus organizuojamas bendruomenės krepšinio turnyras šį kartą nustebino susibūrusių komandų gausa. Kovo 18 rytą LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys, linkėdamas sportinio azarto bei aktyvaus žaidimo, sveikino visus susirinkusius sirgalius bei net 25 krepšinio komandas, sudarytas iš 3 žaidėjų!

Džiaugiamės, jog turnyre dalyvavo ne tik gimnazijos mokiniai, jų tėčiai bei mamos, bet ir mūsų draugai iš Vilniaus Prancūzų licėjaus, kuriems atstovavo net dvi komandos: moksleivių ir asistentų. Dėkojame licėjaus komandoms, kurios priėmė mūsų kvietimą ir tapo smagios šventės dalyviais.

Žinoma, privalome pasidžiaugti ir tuo, jog varžybose dalyvavo ne vien mėgėjai ar krepšinio mokyklų auklėtiniai, bet ir buvęs Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Romanas Brazdauskis, kurio komanda,  patikėkite mumis, metė rimtą iššūkį visiems turnyro dalyviams.

9.00 valandą  prasidėjo turnyras, kuriame netrūko azarto pilnų palaikymo šūksnių, draugiškų susistumdymų krepšinio aikštelėje bei džiaugsmo ašarų, laimėjus pirmąsias vietas.  Kelios minutės iki 14.00 valandos turnyras pasiekė savo finišo tiesiąją ir po itin dramatiškų finalo rungtynių  buvo skelbiami visi nugalėtojai. Geriausiu turnyro krepšininku buvo pripažintas II A klasės mokinys Klaudijus Baronas, lemiamus taškus įmetęs paskutinę rungtynių sekundę.

Vaikų tarpe I – ąją vietą užėmė komanda „G2“, II-ieji liko „Baltukai“, III – ąją vietą pelnė „Juodosios katės“, na, o IV – ieji liko komanda „Legendos“.  Moterų grupėje  III –ąją vietą pelnė „Rožinės panteros“ ,  II – ąją   „Šampinjonės“ ,  o I – ąją vietą pelnė komanda „Be taktikos“.

Pagrindinėje grupėje, kurioje dalyvavo mokinių ir mišrios mokinių ir suaugusiųjų komandos, III – ąją vietą pelnė komanda iš Vilniaus Prancūzų licėjaus „Equipe1“, II – ąją , po jau minėtos dramatiškos kovos, tapo „Perkūnas“, na, o  I – ąją vietą iškovojo iš II – III g. klasių mokinių sudaryta komanda „Rimas“.

Dar kartą sveikiname ne tik nugalėtojus, bet ir  visus turnyro dalyvius ir dėkojame jiems už geras emocijas, kurių, tikime, užteks dar ilgam!

Žinoma, nuoširdžiausias padėkos žodis atitenka ir turnyro organizatoriams, kūno kultūros mokytojams Rasai Ciegienei ir Juozui Barkauskui bei visai „palaikymo“ komandai, kuri prisidėjo prie  turnyro organizavimo ir įgyvendinimo: gimnazijos administracijai – direktoriui Arūnui Bučniui ir skyriaus vedėjai Ingai Vaitekūnei bei gimnazijos mokytojams Astai, Jolitai, Ilonai, Valdui, Martynui, Kęstučiui, Benjaminui!

P.S. Džiaugiamės, kad prie turnyro įgyvendinimo galėjome prisidėti ir mes bei tikime, kad kitais metais LSMUG bendruomenės 3X3 krepšinio turnyras pasitiks mus su mažiausiai 30 komandų!

LSMUG MT