Š.m  kovo 22-24 dienomis,  Kauno miestą sudrebino didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje - JA Marketplace 2017. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Šių metų Tarptautinė MMB mugė „Inovatyvus verslas 2017“ sukvietė net 50 mokomųjų mokinių bendrovių iš Austrijos, Danijos, Italijos, Latvijos, Estijos, Prancūzijos, Švedijos, Norvegijos, Turkijos, Didžiosios Britanijos ir, žinoma, Lietuvos.

Mūsų gimnazijos MMB bendrovės  CORELIGHT, RAMUNĖLĖ, DIUSE taip pat dalyvavo šiame renginyje.

• MMB CORELIGHT buvo pripažinta „THE MOST TECHNOLOGICALLY ADVANCED“ (Nominacija įsteigė KTU)
  • Taip pat buvo nominuota kaip „THE MOST ECO-FRIENDLY STUDENT COMPANY“ (Nominacija įsteigė SCANDAGRA)