Draugystė, pagarba, pakantumas, blaivus protas ir vienybė - tai dalykai, kurie leidžia net ir skirtingiems, mažai bendraujantiems žmonėms pasiekti gerų rezultatų bet kurioje srityje. Ir ši taisyklė galioja ne tik sporte ar muzikoje, o visose gyvenimo situacijose. Neieškokime pavyzdžių toli, kai jie šalia mūsų. II  C klasės devynių mokinių (Austėja Jociūtė, Gustė Zakšauskaitė, Gabija Dimšaitė, Ugnė Polikauskaitė, Akvilė Seniauskaitė, Henrieta Daktaraitė, Liucija Filipavičiūtė, Patricija Mackevičiūtė ir Karolis Orlauskas) grupelė, turėjusi parengti amoniako pramoninės gamybos pristatymą, įrodė, jog tokie projektai ne tik suteikia naudingos informacijos bei žinių, bet ir suartina mažiau bendraujančius žmones. Pirmą kartą chemijos projekto istorijoje amoniakas buvo pristatytas žiūrovui parodos formatu. Joje buvo eksponuojamos Patricijos Mackevičiūtės įkūnytos menininkės Matildos Amoniakaitės sukurtos nuotraukos, susijusios su amoniaku. Pavyzdžiui, vienoje iš nuotraukų menininkė lygina obuolį su pramoninės amoniako gamybos mechanizmų technologiniais principais, pabrėždama įrenginių efektyvumą. Be to, parodoje keliamos aplinkosaugos problemos, įvardijama amoniako apsinuodijimo ir amfetamino žala, darbo perspektyvos chemijos pramonėje  bei trumpai papasakojama apie vienintelę amoniaką Lietuvoje  gaminančią gamyklą AB ,,Achema”. Svarbu paminėti, kad nuotraukas fotografavo ir dalyje jų pozavo mūsų projekto organizatoriai, o  apibendrindami visą darbą dar sukūrėme ir  video reportažą apie šią parodą. Visi projekto organizatoriai yra įsitikinę, kad iššūkis pristatyti amoniaką buvo puikiai įgyvendintas, be to, grupelė nebendraujančių žmonių tapo viena bendro tikslo siekančia komanda, kuriai pavyko išvengti didesnių konfliktų ar įtampos, kas dažnai pasitaiko kūrybinių užduočių procese. Tegul tokie projektai visada sutelkia mus bendram darbui ir leidžia pasiekti aukščiausių rezultatų.

„Amoniako“ grupė