Mūsų gimnazijos 8d klasės mokinė Smiltė Bieliūnaitė – geriausia Baltijos šalių kalnų slidininkė nuo 14 iki 16 metų amžiaus grupėje. Prasidėjus žiemai prasideda ir Smiltės sporto sezonas.  Šiais metais Smiltė iš Laplandijos, kur vyko Baltijos taurės varžybų paskutinis etapas, parsivežė trofėjų, kurio iki šiol neturėjo nė viena Lietuvos kalnų slidininkė, – Baltijos taurę. Per tris etapus Baltijos taurės varžybose dalyvavo ne tik Lietuvos, Latvijos, Estijos atstovai, bet ir Baltarusijos, Rusijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Čekijos, Ukrainos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Slovakijos, Italijos, Lenkijos, JAV, Kanados, Rumunijos, Olandijos, Graikijos, Ispanijos, Liuksemburgo kalnų slidininkai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad LSMU gimnazijos mokinė garsina Lietuvos vardą. Smiltei linkime tolimesnės sėkmės!

Daugiau informacijos galima rasti čia: http://www.sportas.info

8d klasės auklėtoja   Jurgita Valentukonienė