2017 04 20 Adele

Balandžio 7-12 d. Sidnėjuje, Australijoje, vyko Pasaulio individualaus debatavimo ir viešojo kalbėjimo čempionatas, kuriame kartu su dar keturiais moksleiviais iš Lietuvos dalyvavo LSMU gimnazijos IIg. B klasės mokinė Adelė Brinkytė. Čempionatą sudariusiose keturiose rungtyse varžėsi moksleiviai iš 12 pasaulio šalių. Adelė ne tik pateko į vienos iš šių rungčių finalą, taip pat laimėjo EFL apdovanojimą – buvo pripažinta geriausia kalbėtoja, kuriai anglų kalba nėra gimtoji. Tokių gerų rezultatų pasiekti padėjo debatų klubo vadovė Eglė Kavaliūnaitė bei gimnazijos ALUMNI nariai Jonas Ribikauskas ir Darius Jokubauskas.
Kitais metais čempionatas vyks Keiptaune, Pietų Afrikos Respublikoje.

Dėkojame Adelei, kad garsina LSMU gimnazijos vardą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.