Kiekvienais metais Goethe‘s institutas ir LFF Masinio futbolo asociacija kviečia mokinius  pademonstruoti savo žinias dalyvaujant viktorinoje apie futbolą bei kartu su kitais vaikais žaisti futbolą. Norintys patekti į finalą dalyviai turi sudaryti komandą iš šešių berniukų ir mergaičių bei susukti mobiliuoju telefonu trumpą filmuką arba sukurti koliažą tema „Futbolas ir mes“. LSMU gimnazijos šeštokai ir jų vokiečių kalbos mokytojos jau trečius metus dalyvauja konkurse ir patenka į šalies finalą.

Organizatoriai skelbė, kad šiais metais sulaukė net 40 paraiškų. Balandžio 5 d. Kaune susitiko 15 geriausių konkurso „4:0 vokiečių kalbos naudai“ komandų. Tarp jų buvo ir LSMU gimnazijos komanda FDF  (Fußball-Deutsch-Freunde) - 6ac klasių vokiečių kalbos modulio grupės mokinių komanda. Po šaunaus rezultato žinių, kūrybos viktorinoje bei atkaklios kovos futbolo aikštelėje Saulė Beatičė Baltrušytė, Eglė Panavaitė, Matas Kasiukevičius, Matas Petkus, Bernardas Gončaras, Nojus Ivanauskas užėmė garbingą II vietą! Jiems filmą sukurti ir į finalą patekti padėjo 6c klasės mokiniai Rokas Dambrauskas, Ugnius Žagarys, Lukas Norvaiša.

Sveikinu šauniuosius šeštokus, kurie kiekvieną ketvirtadienį per 9 pamoką noriai mokosi vokiečių kalbos kaip trečios užsienio kalbos. Jie surado jėgų futbolo treniruotėms, kūrybiškam prisistatymui ir pasiekė puikų rezultatą! O mokinių mamytėms ir tėveliams dėkoju už bendradarbiavimą ir palaikymą!

Plačiau apie konkursą „4:0 vokiečių kalbos naudai“ galite paskaityti čia:

Vokiečių-rusų kalbų mokytoja metodininkė Lina Šapkauskienė