2017 m. gegužės 6 d. (šeštadienį) gimnazijos futbolo aikštelėje vyks trečiasis „LSMU gimnazijos direktoriaus taurės“ tarptautinis futbolo turnyras!

• Turnyro pradžia – 9 val.
  • 9.00 – 10.30 val. mokinių tarpklasinių futbolo varžybų mažasis ir didysis finalai.

Po to prasidėsiančiame tarptautiniame futbolo turnyre kviečiame dalyvauti visus  bendruomenės narius, kurie neabejingi sporto karaliui futbolui.

Turnyre ruošiasi dalyvauti Vilniaus prancūzų licėjaus futbolo komanda (prisimename, kaip puikiai jie pasirodė praėjusiame turnyre), mūsų „brazilai“ - nenugalimieji II klasių gimnazistai,  jungtinė mokytojų ir tėvų futbolo komanda, kasmet tobulėjantys ir futbolo aukštumas besiruošiantys šturmuoti 8 c kl. vaikinai, laukiame mūsų Alumni atstovų, ne vienos klasės tėvų komandų, kurios tikrai trokšta revanšo.

Registracija prasideda šiandien ir baigsis gegužės 4 d. (ketvirtadienį) 18 val. Norinčius dalyvauti registruoja mokytojas Juozas Barkauskas (el. paštas juozas.barkauskas @lsmugimnazija.lt arba tel. 8684 38436).

Suburkite savo šešių asmenų komandą - 5 žaidėjai ir vartininkas. Žaisime du kėlinius po 10 min. su 5 min. pertrauka. Atsarginių žaidėjų skaičius neribojamas. Keitimų tikrai reikės.

Kviečiame atvykti  palaikymo komandas. Tėvų komitetas ir Mokinių taryba tradiciškai vaišins arbata ir dešrelėmis. Tikimės, kad aistros bus ne mažesnės negu Europos stadionuose, kuriuose pasaulio futbolo grandai „matuojasi“ Čempionų taurę!

Jeigu nesi abejingas futbolui, turi būti su mumis!

Gimnazijos direktorius Arūnas