Balandžio 25-26 dienomis vėl sulaukėme labai malonaus vizito - LSMU gimnazijoje dirbo Mobilioji mokslinė laboratorija (MoMoLab). Mokiniams buvo sudarytos sąlygos atskleisti savo gebėjimus tyrinėjant aplinką ir gamtą moksliniais metodais, kurti ir ieškoti naujų technologinių sprendimų bei pasižvalgyti po kosmosą.

Gamtos mokslais besidomintys gimnazistai padedami maisto technologų, fizikų bei biochemikų atliko aplinkos tyrimus, žinias gilino veiklose apie vėjo energetiką, domėjosi jogurto gamybos subtilybėmis bei dairėsi po visatą mobiliajame planetariume. Kiekvienas bandymus atlikęs mokinys turėjo parengti darbo pristatymą, kuriame analizavo, kaip jam sekėsi tirti ir ką įdomaus atrado. Ne mažiau įdomu buvo išgirsti tai, ką nuveikė kiti mokiniai.

MoMoLab vizitas buvo puiki galimybė gimnazijos bendruomenei susipažinti su šiuolaikiniais mokslinių tyrimų metodais, dirbti modernia moksline įranga, patiems atlikti tyrimus, kurti ir įgyvendinti savo mokslines idėjas. Įgytos praktinės žinios ir akademinė patirtis pravers gimnazistams toliau besimokant gamtos mokslus bei renkantis profesiją.

Gamtos mokslų mokytojai