2017 05 Svaros akcija MediumAntrus metus iš eilės pavasarį pasitikti švarinimosi akcija „Kaunas tvarkosi 2017“ kvietė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis. Neabejinga šiam kvietimui liko ir LSMU gimnazija.

Lietingą balandžio 22-osios rytą gausus LSMU gimnazijos bendruomenės narių būrys – mokiniai, tėveliai, broliai ir sesės, administracijos atstovai – rinkosi Lampėdžio ežero pakrantėje. Išklausę instruktažą ir pasidalinę darbo priemones (pirštines, šiukšlių maišus) pasileidome ežero pakrante siekdami prisidėti prie gražesnio Kauno. Patikėjusi gražiais susirinkusiųjų ketinimais, drąsiai pro debesis lindo saulutė baidydama lietų ir šaltą vėją, taip leisdama maksimaliai išnaudoti paskirtą laiką ir surinkti kuo daugiau šiukšlių. Po talkos visų dalyvių laukė vaišės ir žaidimai.

Tikimės, kad ši graži iniciatyva nebus vienadienė, o mes visada prisiminsime ir bent mažais darbais prisidėsime prie graženio Kauno, gražesnės Lietuvos.