Gegužės 5 d. PC „Ozas“ vyko paskutinė ir svarbiausia visų Lietuvos MMB mugė – konkursas, kurios metu buvo išrinktos pačios pačiausios bendrovės. Iš daugiau nei 200 pageidavusių varžytis, buvo atrinktos 44 pačios stipriausios bendrovės, kurios turėjo įveikti daug iššūkių (Tame tarpe visos 3 mūsų bendrovės „Corelight“, „Diuse“, „Ramunėlė“).

Nugalėtoją renka kompetetinga komanda, sudaryta iš verslininkų ir kitų savo srities profesionalų. Geriausia mokomoji mokinių bendrovė nustatoma sumuojant surinktus taškus už tris konkurso dalis: MMB interviu, MMB stendą, MMB ataskaitą ir MMB prezentaciją.

Moksleiviška veikla ruošia rimtai ateities karjerai, todėl bendrovėms taikomi profesionalūs kriterijai. Interviu metu vertinamas gebėjimas parduoti prekę, supratimas apie prekės aktualumą, problemą ir konkurentus. Taip pat, labai svarbu komunikaciniai įgūdžiai, kurie leidžia greitai ir aiškiai atsakyti į komisijos klausimus. Vertinant stendą atsižvelgiama į bendrą vizualumą, įvaizdžio suderinamumą su produktu ir komandinę atmosferą. Ataskaitose svarbu jų teisingas pateikimas, išvados ir įgytos žinios bei ateities perspektyvos. Galiausiai, sėkmingam verslui yra labai svarbus teisingas prekės pateikimas, todėl daug dėmesio skiriama bendrovių prezentacijoms.

Taip pat, šiais metais Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Latvijoje kartu su Junior Achievement Lietuvoje, startstrong.lv ir draugijų asociacijos nariais, iniciajavo  verslo konkursą MMB "Start Strong Start Up", jo metu, bendrovės turėjo visus mokslo metus dalyvauti mokymose, atlikti namų darbus, sukurti MMB ir dalyvauti MMB konkursuose. Gegužės 5d. JAV ambasadorė Latviojoje gerb. Diane M. Kohn atvyko į Lietuvą išrinkti pačią geriausią bendrovę, kuri š.m rugpjūčio mėn. Vyks į JAV ir dalyvaus "Starp Up" festivalyje San Francisco mieste.

Ir tai buvo pripažinta…….Mūsų gimnazijos bendrovė MMB Corelight (Artur Legenzov, Aistis Juška, Rokas Janavičius, Gabija Lapinskaitė, Laura Simanynaitė) SVEIKINAM:)

Taip pat ši bendrovė nacionalinėje  MMB mugėje užėmė  - 2 vieta, laimėjo Technologiškiausia MMB nominaciją (steigėjas KTU), o versliausia bendrove buvo pripažinta – MMB Diuse.