Balandžio 28 d. LSMU gimnazijos mokiniai: Džiugas Grėbliūnas, Justina Sarapinaitė, Danielė Senavaitytė, Emilija Venzlauskaitė, Karolis Orlauskas, drauge su istorijos mokytoja Jurgita Žulpiene vyko į Vilnių, Mykolo Riomerio universitetą. Čia gimnazistai atstovavo mokyklai Teisinių žinių olimpiadoje. Iš visos Lietuvos susirinkusius moksleivius sveikino MRU Teisės fakulteto dekanė dr. Lyra Jakulevičienė, Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo pirmininkas prof. dr. Dainius Žalimas bei Lietuvos advokatūros advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė. IV kl. gimnazistas Džiugas Grėbliūnas buvo apdovanotas už aukštus balus pirmajame olimpiados etape. Dalyvavimas šiame konkurse mokiniams buvo smagi patirtis, kuri neabejotinai praturtino jų teisinį išprusimą.