Nuoširdžiai sveikiname LSMU gimnazijos mokinių komandą, respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ užėmusią I - ąją vietą.

8 klasių PPT sekcijoje:

• 8 d klasės mokinių Ėvės Šarakauskaitės ir Linos Grybauskaitės darbas „Kūnų plūduravimas“ – I vieta;
  • 8 d klasės mokinių Tito Markausko ir Pauliaus Skamaročiaus darbas „Garsas ir jo sklidimo ypatybės“ – III vieta.

9 klasių PPT sekcijoje:

• Ig. C klasės mokinio Nedo Poškos darbas „Skysčių įtaka magneto traukai“ – III vieta.

10 klasių PPT sekcijoje:

• IIg. B klasės mokinių Ugnės Kubiliūtės ir Andrėjos Čekanavičiūtės darbas „Šviesos lūžis“ – II vieta;
  • IIg. A klasės mokinių Martyno Leskausko ir Luko Matulevičiaus darbas „Mobiliųjų telefonų spinduliuotės poveikis žmogui“ – III vieta.

10 klasių video sekcijoje:

• IIg. A klasės mokinių Donatos Burčikaitės ir Liucijos Vasilliauskaitės darbas „Šviesos dispersija. Elektromagnetinės bangos. Spektrai.“ – nominacija už orginalumą.

11-12 klasių video sekcijoje:

• IIIg. klasės mokinių Militos Songalaitės ir Emilijos Radlinskaitės darbas „Muzika fiziko akimis“ – I vieta.

Bandymų sekcijoje:

• IIg. B klasės mokinių Mantvydo Bekešiaus ir Deimanto Kybarto darbas „Elektrinė riedlentė“ – padėka.

Salomėja Kukauskienė