2017 m. gegužės 10 dieną mokiniai bei jų tėveliai praleido nuostabų vakarą daugiakalbėje II g. klasių mokinių ir artimųjų vakaronėje.

Renginio metu tėveliai galėjo pamatyti 9 įdomius gimnazistų pasirodymus, kurie per keletą pastarųjų metų buvo parengti kartu su rusų – vokiečių kalbų mokytojomis Lina ir Jurgita ir parodyti daugiakalbėje užsienio kalbų popietėje „Gruodžio svajonės“. Jaukus vakaras žvakių prieblandoje su puodeliu arbatos buvo atgaivos gūsis tėveliams po ilgos darbo dienos. Vakaronę «Ты вновь ласкаешь мою душу…» „Du streichelst meine Seele...“ mokiniai vedė rusiškai ir vokiškai.  Linksmi pasirodymai, spektakliai, dainos paliko didelį įspūdį bei daug gerų emocijų: ypač sužavėjo mokyklinis vaizdelis «Проблемы новой учительницы», tradicinis rusų liaudies šokis «Калинка – малинка». Įtraukti buvo ir tėveliai! Šiek tiek pajudėti, išmokti naujų šokio judesių paskatino šokis-daina „Fliegerlied“. Tėveliai turėjo galimybę pamatyti atžalų talentus, vaizduotės įvairovę, improvizacijas. „O vakaras tikrai neprailgo,“ – teigė viena mama. Vakarą dešimtokai užbaigė  bendra daina 4 užsienio kalbomis „Let it go“ iš filmo „Frozen“.

Štai keletas tėvelių nuomonių: „Vakaras buvo nuostabus, labai jauki aplinka, įdomūs pasirodymai“, „Gražiai papuošėte salę, ypač smagus buvo pirmas rusų kalbos vaidinimas, bendra jūsų daina paliko nostalgiją visam vakarui“.

Mokiniai džiaugiasi, jog turėjo puikią galimybę pabūti drauge, pradžiuginti tėvelius bei šiek tiek atsikvėpti nuo mokslų rutinos. Renginys buvo nuostabus, dešimtokai dėkoja už pagalbą rusų – vokiečių kalbų mokytojams ir, žinoma, kuratorei Sandrai.

IIg B klasės mokinė Glorija Godvaišaitė