#kaunasphotoh2o

2017 m. balandžio - gegužės mėn. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijoje vyko KAUNAS PHOTO – tarptautinio fotomeno festivalio, fotografijos edukacinė programa moksleiviams – „Kaunas-miestas prie upių“. Užsiėmimų metu, kuriuos vedė nacionalinės premijos laureatas, fotografijos klasikas Romualdas Požerskis, KAUNAS PHOTO festivalio vadovas, fotografas Mindaugas Kavaliauskas ir jaunosios kartos fotožurnalistė, keliautoja Berta Tilmantaitė, moksleiviai buvo supažindinti su fotografais, kurių gyvenimas ir kūryba pakeitė visuomenės nuostatas į vandens telkinių, natūralių ekosistemų išsaugojimą, saugojamų teritorijų sukūrimą. Taip pat analizavo fotografijos ir gamtosaugos santykį, aptarė vandens svarbą valstybių ir bendruomenių gyvenime. Sužinojo, kad už kiekvienos fotografijos gali slypėti knygos verta istorija ir kokia paveiki gali būti fotografijos perduodama žinutė.

Išklausius paskaitų ciklą, KAUNAS PHOTO festivalis moksleivius kviečia kurti savo fotografijos istorijas, kurios rudenį taps visuomenei atviromis fotografijos parodomis.

Kaip dalyvauti?

Visą vasarą, mobiliaisiais telefonais fotografuokite Kauno miesto upes ar kitus mieste esančius vandens telkinius. Būkite kūrybingi. Vanduo tekantis iš krano, telkšantis baloje ar lietaus lašas ant stiklo, Jūsų užfiksuotame kadre taip pat gali būti ypatingi.

Geriausius užfiksuotus kadrus kelkite į „Instagram“ su žymėmis #kaunasphotoh2o ir #JūsųMokyklosPavadinimas;


Visą vasarą, į „Instagram“ talpinamas fotografijas su #kaunasphotoh2o žyme, stebės ir vertins KAUNAS PHOTO festivalio organizatoriai, kurie rugpjūčio mėn. pabaigoje susisieks su atrinktų fotografijos darbų autoriais ir rugsėjo mėn. surengs fotografijų parodą Jūsų mokykloje. Iš kiekvienos Kauno mokyklos, kurios dalyvauja programoje, bus ištrinktos geriausios moksleivių užfiksuotos fotografijos, kurios rugsėjo mėn. nuguls į parodą Kauno miesto širdyje įsikūrusiame Kauno m. savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos senamiesčio filiale. Parodų ekspozicijos ir atidarymo renginiai bus atviros kauniečiams ir Kauno miesto svečiams.

Dalyvauk ir tapk XIV- ojo tarptautinio fotomeno festivalio KAUNAS PHOTO dalimi.

   

Premiers Rideaux  

   
   

Nuorodos  

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
© LSMU gimnazija, 2013