Gegužės 16 d. KTU „Santakos“ slėnyje vyko Kauno m. mokinių užsienio kalbų olimpiadų ir konkursų nugalėtojų ir jų užsienio kalbų mokytojų apdovanojimo šventė „Ačiū 2017“. Džiaugiamės, kad šioje šventėje buvo apdovanoti ir trys mūsų mokyklos mokiniai bei jų mokytojos:

• abiturientė Dominyka Švenčionytė užėmė antrąją vietą konkurse „Noriu būti vertėju“ (mok. Rūta Slavickienė);
  • vienuoliktokas Vaidotas Dagys apdovanotas už puikius oratorinius gebėjimus, kūrybiškumą ir originalumą – jis viešojo kalbėjimo konkurse buvo trečias (mok. Kristina Gimpelson);
  • dešimtokė Adelė Brinkytė atsiėmė net du apdovanojimus – už trečiąją vietą anglų k. konkurse ir pirmąją vietą konkurse „Noriu būti vertėju“ (mok. Jūratė Zybartienė).