Visą sezoną vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynėse pirmąją vietą iškovojo LSMU gimnazijos krepšininkai. Prieš tai gimnazistai iškovojo pirmąją vietą Kauno miesto tarpzoninių ir zoninių varžybų čempionatuose.

Be pralaimėjimų rungtyniavę Juozo Barkausko auklėtiniai Alytuje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynėse jau pirmose rungtynėse susitiko su itin galingu priešininku - Vilniaus Žemynos gimnazijos krepšininkais. LSMU gimnazistai tik po atkaklios kovos, kuri pareikalavo ir pratęsimo, palaužė vilniečius rezultatu 75-73. Lemiamus taškus LSMU gimnazijai pelnė Laurynas Braukyla, jie ir nulėmė kauniečių pergalę. Rezultatyviausiai LSMU gimnazijos gretose žaidė R. Butkus - 21, L. Braukyla - 12, A. Sidarevičius - 11 taškų.

Tą pačią dieną kauniečiai dar susitiko su Šiaulių Didžvario gimnazija, kurią nugalėjo net 42-78. Šiose rungtynėse LSMU gimnazijos komandai taškus pelnė visi žaidėjai. Rezultatyviausiai LSMU gimnazijos gretose žaidė G. Nemeikša (15), J. Augūnas ir D. Stenionis (po 11taškų).

Paskutinę dieną LSMU gimnazijos krepšininkai susitiko su Plungės „Saulės“ gimnazija. Šios rungtynės sulaukė didelio dėmesio – į jas atvyko ir LSMU gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys. Juozo Barkausko auklėtiniai  nuo pat pradžių šovė į priekį bei iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 86 - 42.  Rezultatyviausiai LSMU gimnazijos gretose žaidė G. Nemeikša (20),  J. Augūnas (14), L. Braukyla (10).

Sveikiname Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus!