Mokykla neturi būti pasirengimas gyvenimui.
Mokykla turi būti gyvenimas.
E. G. Chabardas

Būsimų penktokų pažintis su LSMU gimnazija

Rugpjūčio 29 dieną LSMU gimnazijoje skambėjo juokas, kilo malonus šurmulys, nes čia pirmą kartą lankėsi penktokėliai. Jie susipažino su būsimais auklėtojais (Dalia, Daiva ir Pauliu), administracija, mokytojais, gimnazijos aplinka – valgykla, biblioteka, raštine, iškilmių ir sporto salėmis, poilsio erdve. Jau tapo tradicija būsimus penktokus nuvesti į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos Stambiųjų gyvūnų kliniką, kurioje jie pamatė, kaip atrodė senovinė vaistinė, laboratorija įvairiems tyrimams atlikti, gyvūnų operacinę  bei aplankė sergančius gyvūnus – arklius, karves, lamas. Įspūdžiai įamžinti nuotraukose.

Paskui mažųjų moksleivių laukė gimnazijos stadionas. Jame vaikus pasitiko linksmai nusiteikę kūno kultūros mokytojai Rasa ir Juozas. Jų paruoštos sporto estafetės buvo pati linksmiausia, nors ir daugiausiai jėgų pareikalavusi, šios penktokams skirtos dienos  dalis...

Labai džiugu, kad atsisveikindami su vaikais matėme jų veiduose šypsenas, na, ir truputėlį gražaus vaikiško nuovargio. Lauksime penktokų  Rugsėjo 1-ąją. Jau žinome, kokie žavūs, žingeidūs, aktyvūs jie bus visus mokslo metus. Tokie, kaip ir šią gražią rugpjūčio dieną.