6a ir 6c klasių mokiniai integruoto ugdymo dieną keliavo po Zanavykų kraštą. Mokiniai aplankė Kačerginę, susipažino su miestelio istorija, dalyvavo orientaciniame žaidime „Bėk, Kačerga, bėk“. Pavargę po orientacinio ilsėjosi „Apuokynės“ stovyklavietėje: kūrė laužą, kepė zefyrus, išdykavo. Pailsėję ir papietavę, kelionę tęsė Lekėčių girininkijos miško muziejuje, kuriame gausu vietinių paukščių ir žvėrių iškamšų - pamatė net 29 gyvūnų, įrašytų į Lietuvos raudonąją knygą, rūšis. Lekėčių miške troškulį malšino gerdami šaltinio vandenį. Zyplių dvare,  padedami keramikos mokytojo, lipdė iš molio puodelius, šaukštelius, gyvūnus ir tai, ką leido kiekvieno fantazija. Nuvykę į Lukšius žavėjosi „Tūkstantmečio“ parku, skanavo Lukšių pieninės sūrelių.

Mokinių įspūdžiai: „Buvo labai smagu“ (Ūla, 6a), „Muziejuje labai gražios iškamšos, skanus šaltinio vanduo“ (Greta, 6a), „Bandėme užkurti laužą iš šlapių šakų, pavyko!!! Kepėme zefyrus ir grybus” (Lukas, 6a), „Įdomiausia buvo žiesti puodus“ (Jonas, 6c), „Man labai patiko orientacinis, nes dirbome komandoje. Beje, orientacinis buvo kultūrinis, tad sužinojom kažką naujo“ (Vasarė, 6c), „Man patiko, nes patyrėme daug nuotykių, o taip pat labiau susipažinau su kitos klasės mokiniais“ (Laurynas, 6c), „Smagu buvo pabūti gamtoje“ (Elena, 6c).

Ingrida Masaitienė ir Eglė Glinskienė