Rugsėjo 26 d. Europos informacijos biure (Seimo III rūmai) buvo pristatyta vaikų piešinių  paroda „Europa ir daugiakalbystė“, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Šiais metais dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių su puikiais, spalvingais ir kūrybingais darbais, iš kurių buvo išrinkta 12 diplomantų bei būrys laureatų. Parodą atverė Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis, kuris apdovanojo geriausių darbų autorius ir jų mokytojus renginio globėjo Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vardinėmis padėkomis bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centro diplomais. Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dėkojo jauniesiems kūrėjams ir įteikė atminimo dovanėles.

Džiaugiamės ir didžiuojamės LSMU gimnazijos 7 klasės mokine Ugne Girdauskaite, kuriai įteiktas I vietos diplomas bei padėkos raštas ir gausybė dovanų.

Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė