Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-eglutes-iziebimas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šių metų gruodžio 4 dieną visi mokyklos mokiniai, kartu su mokytojais ir mokyklos administracija rinkosi mokyklos kieme į  Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Šios Kalėdos – pirmosios LSMU vidurinei mokyklai, todėl ir eglutė buvo nepaprasta - puošta pačių mokinių bei mamyčių, močiučių gamintais žaisliukais iš maišelių. Po įžiebimo visi rinkosi mokyklos aktų salėje, kurioje labai gražiai, šiltai kartu giedodami giesmes paminėjome Advento pradžią.

Smagu, jog Kalėdinės eglutės puošimo ir įžiebimo mokyklos kieme idėja gimė patiems mokiniams. Juk Kalėdos – gražiausias metų laikas ir jų belaukiant verta atsiprašyti draugo, nusišypsoti nepažįstamam arba tiesiog padaryti gerą darbą. Už gerus darbus puošiant mūsų mokyklos kalėdinę eglutę norime padėkoti mokinių tėveliams: Živilei Vaičiukynienei (už eglutės papuošimą), Arūnui Česnavičiui (už pačią eglę 10 metrų aukščio), Mariui Petraičiui (už keltuvą) ir, žinoma, visiems, gaminusiems žaisliukus.

Labai smagu, kai per pertrauką išėję į koridorių pro langą visi pamatome savo eglutę, mojančią mums šakomis. Kaip gera  kartu laukti Kalėdų.

Martyna Ablingytė, 10b kl.

{gallery}Naujienos/2013-eglutes-iziebimas{/gallery}