Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-12-English is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Gruodžio 5 d. Veterinarijos akademijoje vyko tarptautinis  anglų kalbos konkursas „Think Through English", kurį organizavo   mūsų mokyklos anglų kalbos mokytoja Jūratė Zybartienė ir Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos anglų kalbos mokytoja Daiva Brukienė. Jame dalyvavo ir LSMU mokyklos devintokų komanda, pasiūlyta anglų kalbos mokytojo Sauliaus Skučo. Auditorijoje mirgėte mirgėjo įvairių mokyklų uniformos, tačiau LSMU moksleivius buvo lengva pažinti. Baltais gydytojų chalatais pasipuošę penki devintokai: Austėja Damulevičiūtė, Robertina Cibulskaitė, Gintarė Bespalovaitė,  Justas Daujotas ir Jonas Pocius,  sprendė užduotis, kurioms prireikė ne tik anglų kalbos, bet ir geografijos, biologijos, chemijos žinių. Greitas loginis mąstymas padėjo įveikti optines apgaules, išlavinta klausa - muzikinius galvosūkius. Susumavus surinktus taškus, paaiškėjo, jog mūsų komanda užėmė 3-iąją vietą tarp 12 dalyvavusių mokyklų. Džiaugiamės šiuo rezultatu ir tikimės, kad ateityje pralenksime ne tik Kauno gimnazistus, bet ir Vilniaus licėjaus bei Kauno jėzuitų auklėtinius.

{gallery}Naujienos/2013-12-English{/gallery}