Atostogos yra skirtos ilsėtis, atsipalaiduoti. Kiekvienas pasirenka, kaip jas nori praleisti. Mes nusprendėme keliauti, susipažinti su naujais žmonėmis, kultūromis, praplėsti savo akiratį, pasisemti žinių, tobulėti. Šias rudens atostogas praleidome dalyvaudamos Erasmus+ projekte "Let's save our planet!", kuris vyko Balane, Rumunijoje. Projekto tikslas – suteikti jaunuoliams kuo daugiau informacijos apie globalines problemas bei leisti suprasti, kaip kiekvienas žmogus, nepaisant jo amžiaus, gali prisidėti prie gamtos saugojimo. Projekte dalyvavo moksleiviai iš įvairių Europos valstybių: Rumunijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Čekijos, Slovakijos, Bulgarijos, Turkijos, Makedonijos. Bendraudamos su šių šalių jaunimu sužinojome apie jų gyvenimą, valstybių padėtį, kultūrą, dalijomės idėjomis, jausmais ir patirtimi. Kiekvieną dieną vykdavo 4 sesijos, kurių metu atlikdavome įvairias užduotis. Jos padėjo pažinti ir suprasti vieniems kitus, dirbti komandoje su kitataučiais. Diskutavome apie įvairių medžiagų rūšiavimą, būdus, kaip būtų galima jas panaudoti dar kartą, sužinojome apie šiukšlių rūšiavimo situaciją kitose šalyse, darėme įvairias praktines užduotis. Linksmai leidome laiką su daugybe nuostabių, įdomių žmonių, kurie tapo naujais draugais.

Tai buvo nepakartojamas nuotykis ir patirtis, kurios niekada nepamiršime!

III g. A mokinės Donata Burčikaitė, Eglė Ruseckytė, Liucija Vasiliauskaitė