2017 11 Oliver Twist„American Drama Groupe Europe“ ir „TNT Britain“ keliauja po daugumą pasaulio šalių, neaplenkdami Lietuvos ir  jau penktus metus rodo mūsų žiūrovams spektaklius. Labai džiaugiamės, kad šiais metais jie aplankė ir Kauną. Lapkričio 10 dieną mūsų  gimnazijos I ir II klasių mokiniai turėjo netradicinę pamoką - galimybę Girstučio Kultūros ir Sporto Centre pamatyti spektaklį pagal Čarlzo Dikenso novelę „OLIVER TWIST“, kuriame profesionalūs britų aktoriai (-ės) nukėlė žiūrovus į 1830 - ųjų metų Londoną. Čarlzas Dikensas yra vadinamas veikėjų paveikslų ir charakterių kūrimo meistru. Itin talentingai pavaizduoti spektaklyje neigiami veikėjų paveikslai, tačiau net patiems blogiausiems ir žiauriausiems suteikiamas vienas kitas žmogiškas bruožas, kuris sušvelnina  veikėjų įvaizdį. LSMU gimnazistai liko sužavėti ne tik aktorių vaidyba, bet ir jų anglų kalba, puikia dikcija, gebėjimu perteikti amžinąsias vertybes ir anglišku humoru. Ačiū aktoriams už nuostabią Čarlzo Dikenso istoriją apie labiausiai pašėlusį visų laikų berniuką Oliverį Tvistą, pilną netikėčiausių nuotykių ir smagių pokštų.

Parengė mokytojos Jolanta Lėgaudaitė ir Ramida Lukoševičiūtė