Ruduo, alsuodamas lietumi, vėsiais orais, amą atimančiu vėju, negailestingai plėšdamas paskutinius medžių lapus, pakvietė jaunimą susiburti draugėn į penktąjį populiariosios muzikos festivalį - konkursą „Rudeninė karuselė“. Šeštadienį, lapkričio 18 dieną, Birštono kultūros centre susirinko 45 dalyviai iš Kauno, Alytaus, Vilniaus, Utenos, Druskininkų, Jonavos, Pandėlio (Rokiškio r.), Anykščių ir Prienų.
Mūsų gimnazijos solistai: 8c klasės mokinė Vytautė Tamutytė ir Ib gimnazijos mokinys Kristupas Morkūnas, puikiai pasirodė šiame be galo aukšto meninio lygio konkurse „Rudeninė karuselė“. Jie pakerėjo ir sužavėjo žiūrovus savo išskirtiniais tembrais. Konkursas labai įdomus, nors sunku rungtis su iš konservatorijų atvykusiais solistais. Tačiau mūsų gimnazijos moksleiviai puikiai atstovavo gimnazijai, o Vytautė iškovojo net nominaciją už išskirtinį tembrą.

Linkime jiems sėkmės ir kituose konkursuose.

Muzikos mokytoja ekspertė Giedrė Druskienė